1 kişiye çekiliş ile Mass Effect: Andromeda veriyoruz – Gamer Deals

1 kişiye çekiliş ile Mass Effect: Andromeda veriyoruz

28 Ağustos 2017
288 Okunma

Gamer Deals olarak 1 şanslı takipçimize PC platformu için Mass Effect: Andromeda veriyoruz. Oyunu Origin kodu olarak vereceğimiz bu çekilişimize ise katılmak oldukça kolay. Voidu sponsorluğunda sizlere vereceğimiz Mass Effect: Andromeda oyununu kazanmak için Facebook sayfamızı ziyaret etmeniz ve Twitter hesabımızı takip etmeniz yeterli. Ekstra olarak, eğer bu çekilişi arkadaşlarınız ile paylaşırsanız daha fazla kazanma şansı elde edebileceksiniz. Eğer siz de PC için Mass Effect: Andromeda kazanmak istiyorsanız, hemen aşağıdaki Gleam uygulamasından çekilişimize katılabilirsiniz.

Voidu sponsorluğundaki Mass Effect: Andromeda çekilişimiz, 17 Ağustos 2017 tarihinde, saat 20:00’da başlayacak. Çekişimizin bitiş tarihi ise 28 Ağustos 2017 olacak. Çekilişin kazananları aynı gün, saat 20:00 civarında yine bu paylaşımımız içerisinden açıklanacak.

1 kişiye çekiliş ile Mass Effect: Andromeda veriyoruz

Önemli not: Kazanan isimlerin, kodlarını alabilmeleri için 24 saat içerisinde, etkinliğe katıldıkları mail ile “kaan@leadergamer.com.tr” adresine mail göndermesi gerekmekte. 

REKLAM